معرفی روش های طراحی کاتالوگ و بروشور لایه باز

ساخت وبلاگ

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ برای موارد مختلفی استفاده می شود. گاهی یک کاتالوگ لایه باز می تواند تبلیغات یک محصول بوده و گاهی کارکرد و جزئیات یک محصول را به مشتری معرفی می کند. کاتالوگ ها در چند برگ چاپ می شوند که حداقل آن دو برگ می باشد و حداکثری برای آن ها تعریف نشده است.

اگر شما صاحب شرکت پخش یا کارخانه ای هستید که محصولات متنوع و با جزئیات زیاد دارد، طراحی و چاپ کاتالوگ می تواند مشتریان بیشتری را با محصولات شما آشنا کند. اگر تصمیم دارید تا کاتالوگی برای محصولات خود چاپ کنید، در گام اول نیاز دارید تا طرح اولیه را برای معرفی محصولات طراحی کنید. در صورتی که قصد دارید طرح حرفه ای و در عین حال با قیمت پایین داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از طرح لایه باز کاتالوگ استفاده نمایید.

 

طرح کاتالوگ لایه باز

طراحان حرفه ای فایل هایی را در موضوعات مختلف آماده کرده و به صورت لایه باز ارائه می دهند. طرح لایه باز کاتالوگ نیز فایلی کاملا آماده و قابل ویرایش است که پایه و گرافیک آن به بهترین شکل ممکن آماده شده است و شما به عنوان صاحب کسب و کار فقط باید فایل را تهیه کرده و اطلاعات محصول خود را در آن وارد نمایید.

شما بروشوری را سفارش می دهید و امکان دارد  قسمت هایی از این بروشور نیاز شما را برآورده سازد ولی بعضی از قسمت های آن مطابق میل شما  نباشد ، در این صورت شما چاره ای ندارید که طرح را قبول کنید اما در سایت ایزی دیزاین این امکان وجود دارد که فایل به صورت لایه باز به شما تحویل داده می شود و  شما می توانید بروشور را مطابق سلیقه خودتان تغییر دهید .

سایت ایزی دیزاین یکی از بهترین و موفق ترین مرجع ها برای بروشور لایه باز می باشد  . دراین سایت انواع مختلفی بروشور با توجه به تمام سلیقه ها وجود دارد .

فایل بروشور لایه باز

شاید کار شما در حوزه تبلیغات باشد و شما روزانه تعداد زیادی سفارش بروشور لایه باز داشته باشید در این صورت می توانید با مراجعه به سایت ایزی دیزاین یک نمونه از صدها طرح بروشوری که در سایت است انتخاب کنید و آن را مطابق با خواسته مشتری خود تغییر دهید.

شما با این کار می توانید به صورت حرفه ای در وقتتان صرفه جویی کنید و کار با کیفیت بالا تحویل مشتری بدهید .

فایل سربرگ لایه باز

شما دو راه برای طراحی سربرگ لایه باز دارید یا می توانید از طریق شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند درخواست کنید که در بیشتر مواقع شرکتی که سربرگ را طراحی کرده است فایل را به صورت لایه باز به مشتری نمی دهند . روش بعدی از طریق سایت داخلی و خارجی است ، البته سایت های خارجی مشکلاتی برای ایرانیان دارد ، با توجه به تحریم  خرید از اکثر سایت های خارجی غیر ممکن است و اگر امکان خرید باشد قیمت های بسیار بالای دارد و به صرفه نمی باشد .

مشکل اساسی بیشتر سایت های داخلی برای طرح سربرگ این است که کیفیت بسیار پایینی دارند و اکثرا تکراری هستند . سایت ایزی دیزاین یک سایت داخلی است که شما می توانید با حداقل هزینه بالاترین کیفیت و تنوع سربرگ لایه باز را خریداری کنید . اکثر طرح ها در این سایت به صورت رایگان می باشد و بعضی از طرح ها با قیمت بسیار ناچیزی در اختیار شما قرار گرفته است .

از ویژگی های سایت ایزی دیزاین می توان به امنیت بالایی که دارد اشاره کرد و به شما اطمینان می دهد که از پایه های سرویسی  با امنیت بالا برخوردار می باشد . همچنین  این سایت به روز ترین سربرگ های لایه باز را زیر نظر طراحان بسیار با تجربه و تحصیل کرده در اختیار کاربران خود قرار داده است و نمونه هایی دارد که مشابه آن را در سایت های دیگر نمی بینید  .

سایت های زیادی وجود دارد برای دانلود به صورت رایگان اما اکثرا از کیفیت پایینی برخوردارند و بیشتر برای افراد تازه کار مناسب هستند و اگر با کیفیت باشد هزینه های بسیار بالایی دارد مثلا یک آگهی ساده در سایت های خارجی حدود 120 هزار تومان می شود . شما می توانید با دانلود رایگان  سربرگ لایه باز از سایت ایزی دیزاین علاوه بر رایگان بودن طرح های با کیفیت  رایگان از آموزش های لازم  برای استفاده از این لایه ها درون سایت استفاده کنید .

دانشجوی کنکوری...
ما را در سایت دانشجوی کنکوری دنبال می کنید

نویسنده : کنکوریها بازدید : 1377 تاريخ : چهارشنبه 15 خرداد 1398 ساعت: 21:03