رقابت داوطلبان دانشگاه آزاد در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

ساخت وبلاگ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، صبح امروز آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی عالی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با رقابت بیش از ۴ هزار داوطلب آغاز شد.

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان مانند سال‌های گذشته میزبان داوطلبان ورود به آموزش عالی کشور است. در این دوره از ۴ هزار و ۱۴۶ نفر داوطلب ورود هستند که در سه نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه و صبح جمعه مورخ ۲۳ و ۲۴ خرداد به رقابت می‌پردازند. ۲ هزار و ۲۵۲ نفر از شرکت‌کنندگان زن و یک‌هزار و ۸۹۴ مرد هستند.

 

در آزمون صبح پنجشنبه ۲ هزار و سه نفر در دانشکده‌های فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و سالن حکیم فیاض به رقابت می‌پردازند که یک‌هزار و ۱۹۳ نفر زن و ۸۱۰ نفر مرد هستند. در بعدظهر امروز پنجشنبه نیز۳۳۱ به رقابت می‌پردازند که از این تعداد ۱۵۶ نفر زن و ۱۷۵ نفر مرد هستند.

 

صبح روز جمعه نیز یک‌هزار و ۸۱۲ در آزمون شرکت دارند که ۹۰۳ نفر از آنان را خواهران و ۹۰۹ را برادران تشکیل می‌دهند. دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد 98 پی سی کنکور

 

رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز

به گزارش آنا، نماینده تام‌الاختیار آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: این واحد دانشگاهی در نوبت صبح امروز پنجشنبه میزبان یک‌هزار و ۵۰۸ داوطلب است.

بیژن کریمی بیرگانی تعداد داوطلبان را به تفکیک یک‌هزار نفر زن و ۵۰۸ نفر مرد عنوان کرد.

وی ادامه داد: یک‌هزار و ۱۸۳ نفر در مجموعه روانشناسی، ۳۰۷ نفر در مجموعه علوم تربیتی و ۱۸ نفر در رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم در دو دانشکده واحد اهواز با هم به رقابت پرداختند. مشاهده کلید ارشد 98

 

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت  

همزمان با سراسر کشور آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نیز برگزار شد.

محمدرضا آزاده‌دل معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بازدید از نحوه برگزاری آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ در این حوزه امتحانی اظهار کرد: آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ همزمان با سراسر کشور در دو نوبت پنجشنبه مورخ ۲۳ خرداد و نیز جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار می‌شود.

وی افزود: در حوزه امتحانی این واحد دانشگاهی تعداد ۲ هزار و ۳۸۷ داوطلب خانم در دو نوبت حضور خواهند داشت.

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون میزبان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از برگزاری آزمون سراسری دوره‌های کارشناسی ارشد در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ خرداد در دو نوبت صبح و عصر در محل این واحد دانشگاهی خبر داد.

عبدالله نظری در بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون با بیان اینکه واحد کازرون دارای امکانات، زیرساخت‌ها و تجربیات لازم برای برگزاری آزمون‌های سراسری و مشترک است، گفت: این واحد دانشگاهی مانند سال‌های قبل میزبان بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ نفر از داوطلبان رشته‌های مختلف است .سوالات ارشد 98 -پی سی کنکور

 

معاون آموزشی واحد کازرون افزود: این واحد دانشگاهی با داشتن بیش از ۲۵ رشته کارشناسی ارشد در قالب دانشکدهای مصوب، کشاورزی و دامپزشکی، فنی و مهندسی، دانشکده علوم پایه و دانشکده علوم انسانی از جمله  رشته‌های حقوق خصوصی، مدیریت دولتی (بودجه مالیه عمومی) باستان‌شناسی، آموزش و بهسازی منابع انسانی، الهیات و معارف اسلامی، تحقیقات آموزشی، مدیریت ثبت اسناد و املاک ، آموزش زبان انگلیسی، فیزیولوژِی جانوری، آموزش زیست‌شناسی، میکروبیولوژی ژنتیک، علوم و فناوری نانو و نانو شیمی، آموزش شیمی، شیمی آلی، مهندسی علوم و صنایع غذایی – فناوری مواد غذایی و بافت‌شناسی دامپزشکی است.

 

وی در ادامه گفت: رشته‌های فنی مقاطع کارشناسی ارشد این واحد از جمله مهندسی پزشکی، مهندسی برق - سیستم قدرت، مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی و ربا تیک، مهندسی عمران - ژنوتکنیک، مهندسی برق - برنامه‌ریزی، مهندسی برق - مخابرات، میدان و موج، مهندسی مخابرات - امن و رمزنگاری، مهندسی الکترونیک قدرت و ماشین‌های الکتریکی، مهندسی برق مخابرات و سیستم و مهندسی برق - مدارهای مجتمع الکترونیک با توجه به نیاز بازار کار منطقه جنوب ایجاد و راه‌اندازی شده است.

 

نظری در ادامه گفت: این آزمون امروز بعدازظهر و صبح جمعه هم در این واحد دانشگاهی ادامه دارد و با توجه به فصل گرما از محل دانشکده فنی و مهندسی و ساختمان پزشکی دانشگاه که به لحاظ داشتن امکانات سرمایشی و فضای مناسبتری بر خوردار است، برگزار می‌شود.

 

رقابت ۱۱۰۰ داوطلب دختر در آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند

یک‌هزار و ۱۰۰ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در واحد مرند به رقابت پرداختند.

مدیر آموزش و نماینده تام‌الاختیار آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند گفت: تعداد یک‌هزار و ۱۰۰ داوطلب دختر در حوزه امتحانی واحد مرند برای آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ در سلامت و امنیت کامل در این واحد دانشگاهی به رقابت پرداختند.

 

ابراهیم تقوی افزود: تعداد ۱۳۵کد رشته  برای کارشناسی ارشد  در آزمون سراسری نوبت صبح و بعد از ظهر پنجشنبه  و صبح جمعه ۲۳و ۲۴ خرداد سال جاری در این واحد دانشگاهی به رقابت خواهند پرداخت.

 

منبع :

https://p30konkor.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-98/

دانشجوی کنکوریکنکور,کارشناسی ارشد,...
ما را در سایت دانشجوی کنکوری دنبال می کنید

نویسنده : کنکوریها بازدید : 280 تاريخ : پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت: 20:22