جزئیات کنکور 98

ساخت وبلاگ
 

نحوه طراحی سوالات کنکور98 چگونه است؟

رئیس سازمان سنجش: به همین منظور در کنکور ۹۸ دو نوع سئوال و دو سری سئوال طراحی می شود. یک سری سئوال از کتاب ها و دروس نظام قدیم پیش دانشگاهی خواهد بود و یک سری سئوال هم از کتاب ها و دروس نظام جدید (۳،۳،۶) طراحی خواهد شد که هر دو گروه داوطلبان در آزمون به سئوالات پاسخ دهند.

 

نحوه تاثیر سوابق در کنکور98 چگونه است؟

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: منابع امتحانی، درصد دروس و تمامی مواردی که به سئوالات کنکور ۹۸ مربوط باشد در زمان مناسب به داوطلبان اطلاع رسانی می شود و داوطلبان در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

 

آیا امتحانات نهایی دوازدهم برگزار می شود؟

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: حدودا 10 درس از دروس عمومی و تخصصی به صورت امتحان نهایی و مشابه وضعیت حاضر برگزار می‌شود.

 

بودجه بندی کنکور98

بودجه بندی کنکور 98 رشته های ریاضی،علوم تجربی،علوم انسانی را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید

بودجه بندی کنکور 98 تمام رشته ها

 

ترمیم معدل برای کنکور98 چگونه است؟

این فعلا آخرین خبری هستش که در این زمینه و جود دارد:

«ترمیم نمرات دانش آموزان برای کنکور» مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش در سال ۹۴ بود که برای سال تحصیلی جاری نیز به روال گذشته اجرا می‌شود و بر اساس آن هر داوطلب آزادی که می‌خواهد در کنکور شرکت کند اما نمره چند درس او پایین است و از آنجایی که سوابق تحصیلی در کنکور تأثیر داشته و این موضوع به ضرر داوطلب خواهد بود، براساس مصوبه شورا اجازه دارد برای یک بار به صورت داوطلب آزاد در دروسی که نمرات آنها پایین است شرکت کند.

باس سلطانیان، مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: ترمیم سوابق تحصیلی برای پذیرش دانشجو و ورود به آموزش عالی در سال ۹۴ به تصویب شورای عالی آموزش و پرروش رسید و از آن زمان در حال اجراست.

مشاهده کامل مطلب ترمیم معدل کنکور98

 

منابع کمک درسی کنکور98

با توجه به اینکه بازار به شدت از کتابهای کمک آموزشی پر شده است،در این پست در نظر داریم تا بتونیم به شما رفقای عزیز منابع کمک آموزشی ویژه کنکور ۹۸ رو معرفی کنیم

منابع کمک درسی کنکور98

دانشجوی کنکوریکنکور,کنکور98,کنکور 98,...
ما را در سایت دانشجوی کنکوری دنبال می کنید

نویسنده : کنکوریها بازدید : 344 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1398 ساعت: 0:54